Dodání zboží, výměna, vrácení

DODÁNÍ ZBOŽÍ 

1. Potvrzení o přijetí vaší objednávky obdržíte e-mailem.    

2. Zboží rozesíláme na území České republiky kurýrem DPD nebo prostřednictvím Zásilkovny, v pracovních dnech od pondělí do pátku. Po předchozí dohodě nabízíme odeslání zboží i na Slovensko. Veškeré zboží je expedováno nejpozději do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě, že nebude možno tuto lhůtu z provozních důvodů dodržet, budete informováni e-mailem. U platby dobírkou začíná expediční lhůta běžet okamžitě po objednání, v případě platby převodem na účet je začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na náš účet. 

3. V případě zaplacení zboží bankovním převodem - č. účtu 2400454289/2010, do variabilního symbolu uveďte ČÍSLO OBJEDNÁVKY, které vám bude zasláno při jejím potvrzení e-mailem.

Cena doručení: kurýrem DPD 139,- Kč, prostřednictvím Zásilkovny 69,- Kč.

 

V případě zaslání na dobírku zaplatíte za zboží až při jeho převzetí. 

Cena doručení: kurýrem DPD 159,- Kč.

 

U objednávek, kde hodnota zboží přesáhne 1 500,- Kč, je doručení zdarma, není účtováno poštovné.

  

VÝMĚNA/VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Do 14 dnů od převzetí máte nárok zboží vyměnit nebo vrátit. Pokud se tak rozhodnete, musíte nás nejprve informovat  a nepoškozené zboží, bez známek opotřebení nebo užívání a v původním obalu, spolu s dokladem o nákupu, zaslat zpět doporučeně v uvedené lhůtě. Po přijetí vráceného zboží Vám odešleme platbu zpět a to předem dohodnutým způsobem do 14 dnů od data doručení.

Adresa pro vrácení zboží: ISABELA MUSIALOVÁ, Ostravská 72, 737 01 Český Těšín.