Dodání zboží, výměna, vrácení

DODÁNÍ ZBOŽÍ 

1. Potvrzení o přijetí vaší objednávky obdržíte e-mailem.    

2. Zboží rozesíláme na území České republiky kurýrem DPD nebo prostřednictvím Zásilkovny, v pracovních dnech od pondělí do pátku. Po předchozí dohodě nabízíme odeslání zboží i na Slovensko. Veškeré zboží je expedováno nejpozději do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě, že nebude možno tuto lhůtu z provozních důvodů dodržet, budete informováni e-mailem. U platby dobírkou začíná expediční lhůta běžet okamžitě po objednání, v případě platby převodem na účet je začátek expediční lhůty považován okamžik připsání platby na náš účet. 

3. V případě zaplacení zboží bankovním převodem - č. účtu 2400454289/2010, do variabilního symbolu uveďte ČÍSLO OBJEDNÁVKY, které vám bude zasláno při jejím potvrzení e-mailem.

Cena doručení: kurýrem DPD 139,- Kč, prostřednictvím Zásilkovny 69,- Kč.

 

V případě zaslání na dobírku zaplatíte za zboží až při jeho převzetí. 

Cena doručení: kurýrem DPD 159,- Kč.

 

U objednávek, kde hodnota zboží přesáhne 1 500,- Kč, je doručení zdarma, není účtováno poštovné.

  

VÝMĚNA/VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Do 14 dnů od převzetí máte nárok zboží vyměnit nebo vrátit. Pokud se tak rozhodnete, musíte nás nejprve informovat  a nepoškozené zboží, bez známek opotřebení nebo užívání a v původním obalu, spolu s dokladem o nákupu, zaslat zpět doporučeně v uvedené lhůtě. Po přijetí vráceného zboží Vám odešleme platbu zpět a to předem dohodnutým způsobem do 14 dnů od data doručení.

Adresa pro vrácení zboží: ISABELA MUSIALOVÁ, Ostravská 72, 737 01 Český Těšín.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení